HASAN KOCA X ÜÇGEN

Bir üçgen’in iç açıları toplamının 180 olduğunu biliyoruz ama Hasan Koca‘nın yeni koleksiyonu ÜÇGEN’in alametifarikalarını işte bu yazıda öğreneceksiniz !

Hasan Koca‘nın ilk hikâyesi “Çizgi”nin devamı niteliği taşıyan “Üçgen”de ağırlıklı olarak doğal kumaşlara yer veriyor. Deri aksesuarlarda ise iplik yerine vida ve somon malzemelerini kullanarak klasik dikiş anlayışına farklı bir bakış açısı kazandırıyor.Üçgen” koleksiyonu için şantiyelerden, mermer ocaklarından, doğal oluşumlardan ilham alan Hasan Koca, tasarımlarını tıpkı mimari bir yapı gibi inşa ediyor.Koleksiyonun en güzel yanı ise bizce sevgiliniz için aldığınız bir ürünü kendinizinde rahatlıkla giyebilmesi, erkeği feminenleştirmeyen ama kadını is bir o kadar maskülenleştiren Üçgen koleksiyonu şimdiden sevgililer günüiçin güzel bir alternatifolarak aklımıza kazındı.
Üçgen Koleksiyonunu 8 Şubat tarihine kadar GaleriBu da devam ediyor. olur da kaçırırsanız Hasan Koca‘nın Beyoğlu/Tüneldeki mağazasında koleksiyonu ve fazlasını bulabilirsiniz.

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Connecting to %s