YEMEK YEMEYİ SEVENLER İÇİN SOSYAL ORTAMLAR

Türkiye de çok da alışık olmadığımız organizasyonlar yapan  ama ilk duyduğumuz andan itibaren bizi heyecanlandıranThe Communeaty yi kendi ağzından kendi cümleleriyle size sunmak istedik.

The Communeaty, yemek yemeyi seven ve yeni lezzetler keşfetmek isteyen insanların buluştuğu bir tadım kulübüdür. Farklı mutfaklara ait yemeklerin yapıldığı mekanlarda tadım etkinlikleri düzenler ve bu amaç çevresinde insanları bir araya getirerek sosyal bir ortam sağlar.

İnsanların bir araya geldiği sofralar kurmak, farklı yemekleri birbiriyle paylaşmanın heyecanını yaşamak ve yemek kültürünü zengileştirmek The Communeaty’nin benimsediği felsefeyi tarif ediyor. Tıpkı dünya mutfaklarında farklı malzemelerin, farklı reçetelerin sonsuz deneyimler olasılığı taşıması gibi The Communeaty de eşsiz insanları bir araya getirerek gastronomik bir simya oluşturur.

The Communeaty İstanbul’un farklı mutfaklara ait restoranlarına tadım ziyaretinde bulunur ve farklı konseptlerde tadım etkinlikleri düzenler. Üyelerini yetkin aşçı ve gurmelerle bir araya getirir, bunu atöyle ve etkinliklerle destekler.

http://thecommuneaty.com/

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Connecting to %s