KIEHL’S ÜRÜNLERİ İLE CANLI CİLT ÖNERİLERİ

Erkek cildi kadınlarınkine oranla daha kalın olduğundan kullandıkları ürünlerde değişiklik gösteriyor.
Sağlıklı ve çekici bir cilt için Kiehl’s ürünlerini rahatlıkla kullanabilirsiniz. Kiehl’s mağazalarına girdiğinizde size ürün satmaktan ziyade eczacı titizliğinde cilt özelliklerinize göre tavsiyelerde bulunan uzman ekibinin yanı sıra hayvanlar üzerinde deney yapmayan Kiehl’s in en sevdiğimiz özelliği doğaya olan saygısı ve destek olduğu sosyal sorumluluk projeleri.İşte size üç adımda daha sağlıklı mutlu bir cilt için kullanmanız gerekenleri söylüyoruz.

1) FACIAL FUEL ENERGIZING YÜZ YIKAMA JELİ
Etkin ve enerji veren yüz temizleyicisi formülünde kafein, mentol ve E vitamini içeren bu eşsiz karışım cildi canlandırmaya yardımcı olur. Matlaşmış yorgun cildi tazeleyip daha sağlıklı bir görünüme kavuşturmaya yardımcı olur.

2) FACIAL FUEL ENERGIZING SCRUB
Enerji veren etkin cilt arındırıcısı yüzdeki ölü hücreleri ve diğer kirleri temizler. Kayısı Çekirdeklerinden elde edilen  küçük partiküller içeren  etkili bir arındırıcıdır, Ciltteki problemli görüntüyü azaltıp doğal bir ışık verir.Kafein, Mentol ve E Vitamini ile yüzü yeniden enerjisine ve tazeliğine kavuşturmaya yardımcı olur.

3) ULTRA FACIAL CREAM
24 saat etkili hafif dokulu günlük nemlendirici, özellikle sert hava koşullarında cildin rahatlamasını ve dengelenmesini sağlar. Antarcticine  ve de susuz koşullarda mükemmel su tutma özelliklerine sahip, Avustralya çöllerine özgü bir bitki olan Imperata Cylindrica içerir. Havadan nem çekip emerek nem kaybını azaltır.

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Connecting to %s