BABALAR GÜNÜNE ÖZEL BABA DÖVME FİKİRLERİ

Babalar günü malum anneler gününe göre hep daha sönük geçer , hatta çoğu zaman unutulur gider. Özel günlerde hatırlanmayı garantilemek isteyen Keith Anderson oğlu Kai nin 4 yaşından beri çizdiği resimleri vucuduna dövme yaptırmak da çareyi bulmuş.Hatta daha da öteye giderek oğluna dövme yapması için izin eğitim vererek vucuduna işletmiş.

Şaka bir yana böyle bir babanın her günü kutlanmalı bence. Ben sonuçlarına bayıldım farklı bir şeyler denemek isteyen insanlara güzel örnek olabilir. Siz de farklı dövme örneklerini #eatwearshare etiketi ile instagramda paylaşırsanız dövme arayanlara destek olabilirsiniz.

dad-tattoo-son-doodles-keith-anderson-chance-faulkner-1 dad-tattoo-son-doodles-keith-anderson-chance-faulkner-2 dad-tattoo-son-doodles-keith-anderson-chance-faulkner-3 dad-tattoo-son-doodles-keith-anderson-chance-faulkner-4 dad-tattoo-son-doodles-keith-anderson-chance-faulkner-6 dad-tattoo-son-doodles-keith-anderson-chance-faulkner-7 dad-tattoo-son-doodles-keith-anderson-chance-faulkner-8 dad-tattoo-son-doodles-keith-anderson-chance-faulkner-9 dad-tattoo-son-doodles-keith-anderson-chance-faulkner-10 dad-tattoo-son-doodles-keith-anderson-chance-faulkner-11 dad-tattoo-son-doodles-keith-anderson-chance-faulkner-12 dad-tattoo-son-doodles-keith-anderson-chance-faulkner-13

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Connecting to %s